Contacte vanzari

Contacte vânzări BCA MACON

Sales Manager 
Remus Constantin
Telefon: +40 372 541 500
Fax: + 40 372 879 676
Mobil: +40 722 533 397
E-mail: Remus.Constantin@xella.com

Reprezentant Zona Email Telefon
Bogdan Butean SM, MM, BN, CJ Bogdan.Butean@xella.com +40 723 315 952
Mihai Dura BH, SJ, AR Mihai.Dura@xella.com +40 737 041 060
Iulian Bradean HD, CS, TM, MH Iulian.Bradean@xella.com +40 723 659 046
Ionut Pol AB, BV, MS, HR Ionut.Pol@xella.com +40 731 493 852
Cristian Ion Gheortu GJ, DJ, VL, AG, OT Cristian.Gheortu@xella.com +40 722 635 056
Remus Constantin SB, SV, BT, IS, BC, VS, VN, GL, DB, PH, BZ, BR, TL, OT, TR, GR, IF, IL, CL, CT, CV, NT Remus.Constantin@xella.com +40 722 533 397

Contacte vânzări prefabricate din beton

Business Developer
Alexandru Fogarasi
Telefon: +40 372 541 500
Fax: + 40 372 879 676
Mobil: +40 722 153 426
E-mail: afogarasi@macon.ro

Reprezentant vanzari Produs Email Telefon
Cristian Rita Stalpi din beton pentru LEA si stalpi din beton pentru iluminat omologati AFER cristian.rita@macon.ro +40 733 337 869
Ionuț Corabu Elemente prefabricate din beton pentru infrastructura de transport si  constructii civile si industriale

Zona: MH, GJ, DJ, VL, OT, AG, TR, DB, GR, B, IF

icorabu@macon.ro +40 724 249 735
Ioan Bota Elemente prefabricate din beton pentru infrastructura de transport si constructii civile si industriale ibota@macon.ro +40 724 001 302

Contacte vânzări teracotă

Area Sales Manager
Stelian Rădulea
Telefon: +40 254 213 930
Fax: +40 372 879 676
Mobil: +40 730 015 031
E-mail: sradulea@macon.ro

Contacte SIMCOR VAR S.A

Director General
Mihai Sorescu
Telefon: +40 254 213 930
Fax: +40 372 871 356
Mobil: +40 740 316 767
E-mail: msorescu@macon.ro

Contacte SIMBETON S.A.

Director General
Dorin Gurau
Telefon: +40 359 315 137
Fax: +40 372 879 672
Mobil: +40 733 599 306
E-mail: dgurau@macon.ro

Contacte SIMTERAC S.A.

Marin Gavrilut

Telefon: +40 259 443 018
Fax: +40 372 879 671
Mobil: +40 733 599 331
E-mail: mgavrilut@macon.ro

Intra in cont