Contacte vanzari

Contacte MACON S.R.L.

Director Comercial
Mihaela Haidiner
Telefon: +40 372 541 500
Fax: +40 372 879 675
E-mail: mhaidiner@macon.ro          

Contacte vânzări BCA

Director Vânzări BCA
Remus Constantin
Telefon: +40 372 541 500
Fax: + 40 372 879 675
Mobil: +40 722 533 397
E-mail: rconstantin@macon.ro

contacte

 

Reprezentant vanzari Zona Email Telefon
Bogdan Butean SM, MM, BN, CJ bbutean@macon.ro +40 723 315 952
Mihai Dura BH, SJ, AR mdura@macon.ro +40 737 041 060
Iulian Bradean HD, CS, TM, MH ibradean@macon.ro +40 723 659 046
Ionut Pol AB, BV, MS, HR ipol@macon.ro +40 731 493 852
Bogdan Ceoca CV, NT bceoca@macon.ro +40 731 499 797
Cosmin Covrig GJ, DJ, VL, AG ccovrig@macon.ro +40 722 635 056
Remus Constantin SB, SV, BT, IS, BC, VS, VN, GL, DB, PH, BZ, BR, TL, OT, TR, GR, IF, IL, CL, CT rconstantin@macon.ro +40 722 533 397

Contacte vânzări prefabricate din beton

 

Reprezentant vanzari Produs Email Telefon
Cristian Rita Stalpi din beton pentru LEA si stalpi din beton pentru iluminat omologati AFER cristian.rita@macon.ro +40 733 337 869
Victor Trandafir Elemente prefabricate din beton pentru infrastructura rutiera si infrastructura feroviara vtrandafir@macon.ro +40 728 116 286
Ioan Codrean Bota Structuri hale ibota@macon.ro +40 724 001 302

Contacte vânzări Teracota

Key Account Manager Teracotă
Alin Rădoane
Telefon: +40 372 541 500
Fax: +40 372 879 675
Mobil: +40 725 590 265
E-mail: aradoane@macon.ro

 

Contacte SIMCOR VAR S.A

Director General
Mihai Sorescu
Telefon: +40 254 213 930
Fax: +40 372 871 356
Mobil: +40 740 316 767
E-mail: msorescu@macon.ro

 

Contacte SIMBETON S.A.

Director General
Dorin Gurau
Telefon: +40 359 315 137
Fax: +40 372 879 672
Mobil: +40 733 599 306
E-mail: dgurau@macon.ro

 

 

Contacte SIMTERAC S.A.

Director General
Daniela Danci
Telefon: +40 372 541 500
Fax: +40 372 879 675
Mobil: +40 728 555 849
E-mail: ddanci@macon.ro

Intra in cont