Contacte servicii

SUPORT TEHNIC CLIENTI

Director Tehnic-Calitate
Leonard Manea
Telefon: +40 372 541 500
Fax: +40 372 879 676
Mobil: +40 730 582 677
E-mail: lmanea@macon.ro

Sef Dep. Tehnic-Productie
Georgeta Manea
Telefon: +40 372 541 500
Fax: +40 372 879 676
Mobil: +40 732 420 678
E-mail: gmanea@macon.ro

BCA

Consultant tehnic Zona Email Telefon
Bogdan Ceoca AB, SB, BN, MS, BV, HR, CV bceoca@macon.ro +40 731 499 797
Florin Jurca CJ, SJ, MM, SM fjurca@macon.ro +40 741 239 197
Stefan Petrovai HD, AR, TM, CS, GJ, VL spetrovai@macon.ro +40 723 191 175
Mihai Dura BH mdura@macon.ro +40 737 041 060

PREFABRICATE DIN BETON

Consultanta tehnica Produs Email Telefon
Nicolae Vintila structuri hale, elemente prefabricate pentru poduri si podete nvintila@macon.ro +40 722 288 147

 

SERVICII LOGISTICA

Alin Radoane
Telefon: +40 372 541 500, int. 180
Fax: +40 372 879 685
Mobil: +40 725 590 265
E-mail: aradoane@macon.ro

 

Intra in cont