Inginer Investitii – Deva

Descrierea postului

  • Participa la elaborarea programelor anuale de investitii-dezvoltare si urmareste realizarea acestora.
  • Participa la realizarea de caiete de sarcini, referate de necesitate, calcule de eficienta, obtinerea de avize si aprobari pentru obiectivele din cadrul programului de investitii-dezvoltare.
  • Intocmeste cereri de oferte si gestioneaza baza de date si de documentatii tehnice pentru obiective de investitii-dezvoltare (furnizori, executanti, proiectanti, cataloage de utilaje, manuale, lucrari de specialitate, etc.).
  • Asigura asistenta tehnica si baza de date necesare ofertantilor, respectiv executantilor de lucrari de investitii-dezvoltare.
  • Intocmeste contracte/comenzi de proiectare, executie si livrare de utilaje, instalatii, aparatura, lucrari de antrepriza si constructii-montaj, dupa caz.

Candidatul Ideal:

  • Studii superioare in domeniul tehnic
  • Cunostinte operare calculator: Microsoft Office. Cunostinte AutoCad constituie avantaj.
  • Bune abilitati de negociere
  • Fire energica, atitudine proactiva.
  • Comunicativ, meticulos, ordonat, eficient, capacitate de analiza si sinteza a informatiilor, spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial dedicat (se discuta numai cu persoanele selectate la interviul de angajare)
  • Training permanent;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

Intra in cont