Electrician Mentenanta BCA – Deva

Descrierea postului

  • Executa lucrari de mentenanta preventiva si corectiva pe linie electrica, la instalatiile si utilajele din cadrul diviziei BCA, conform planurilor intocmite.
  • Intervine cu promptitudine pentru remedierea defectelor electrice aparute pe fluxul tehnologic din cadrul diviziei BCA si executa lucrari de remediere a acestora, de buna calitate si in in timpul cel mai scurt posibil.
  • Raspunde de calitarea lucrarilor pe linie electrica pe care le executa in cadrul diviziei BCA.
  • Semnaleaza sefului ierarhic superior, orice neconformitate pe linie electrica (anomalie in functionare, defect, etc.), aparuta in functionarea utilajelor si instalatiilor electrice din cadrul diviziei BCA si care ar putea duce la consecinte grave (avarii, accidente, etc.) si ia in cel mai scut timp posibil, toate masurile necesare pentru indepartarea cauzelor care au produs neconformitatea.
  • Raporteaza sefilor ierarhici din cadrul diviziei BCA, orice neconformitati constatate pe linie electrica, modalitatea si conditiile in care urmeaza sa intervina pentru remedierea defectului.
  • Urmareste si raspunde de buna functionare a utilajelor din statia de compresoare din cadrul diviziei BCA.

Candidatul Ideal:

  • Absolvent de scoala profesionala sau liceu cu profil electric;
  • Fire energica, atitudine proactiva;
  • Comunicativ, ordonat, eficient , spirit de echipa;
  • Disponibil la munca pe 3 schimburi;

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial dedicat (se discuta numai cu persoanele selectate la interviul de angajare);
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi lucratoare;
  • Sistem de bonusare anual, alte beneficii reglementate prin contractul colectiv de munca;

Intra in cont